Hakkımızda

Hakkımızda

Menü

Birileri sesleniyor bir asırdır! Hala duymuyor muyuz?

Siyah bir kâğıda beyaz mürekkeple yazı yazmak bizim sorunumuz. Sorunumuz “Eğitim…” ve beraberindeki bitmeyen üç noktalar! ,

Şimdi bir “Jet” hazırladık. Evet, yanlış duymadınız. Uçmak için değil uçurmak için!

Kurguladığımız sistemin adı ise “Eğitim Jeti” ,

Hadi biraz sohbet edelim.


Nedir bu Eğitim Jeti?

Yüksek oranda kodlama ve görsellik içeren, çevirim içi bir yazılım sistemidir. Bugün ve sonsuza kadar doğa dostudur, çevreyi asla kirletmez. Eğitim Jeti, aslında bir “neden öğrenemiyorum?” eseridir.


Kimler için bu Eğitim Jeti?

Öğretmeyi, öğrenmeyi veya öğrenilenleri pekiştirmeyi isteyen herkes içindir. Zaten eğitim herkes için değil midir? Biz neden bir kısıtlama koyalım ki!


Kodlamada neler kullandık?

< ? php "egitimjeti"

? >

Sistemimizin kodlaması PHP 7.3.2 sürümü ile yapılmıştır.

(Nedir bu PHP? PHP: Hypertext Preprocessor, internet için üretilmiş, sunucu taraflı, çok geniş kullanımlı, genel amaçlı, içerisine HTML gömülebilen betik ve programlama dilidir. İlk kez 1995 yılında Rasmus Lerdorf tarafından yaratılan PHP'nin geliştirilmesi bugün PHP topluluğu tarafından sürdürülmektedir.)


< script >

< ! - -

egitimjeti;

- - >

< / script >


Sistemimizin güzelleştirilmesi ve daha dinamik hale getirilmesi için Javascript ile yapılmıştır.

Bunun yanı sıra ActionScript ile de görsel deneyimlerimizi artırdık.


İçeriğinde sizler için neler var?

Eğitim Jeti içeriğinde eğitimle alakalı her şey var. Bir şeyler kaçırıyor olabiliriz “bizi uyarın!” ama en azından amacımızın bu yönde olduğu bilinsin isteriz. Lafı açılmışken bir kaçından bahsedelim. Okula yardımcı sınıflar, sınavlar, kişisel gelişim, sertifika programları vs. gibi birçok eğitim alanında hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

-Yetmedi mi?

-Tamam

Her yaş grubuna hitap eden, öğrendikçe oynamana izin verilen ve yine sonunda “eğitim” dediğimiz eğitici oyunlar üretiyoruz. “Öğrenemeyen birey yoktur” anlayışıyla siyaha beyazı yazmaya devam ediyoruz.

-Tamam mı?

-Sen tamam diyene kadar biz üretmeye ve farkındalığımızı ortaya koymaya devam edeceğiz.

Tüm eğitim alanlarında bilgi yarışmaları, turnuvalar ve bireysel düellolar hazırlıyoruz. Ülke çapında ve bölgesel olmak üzere dereceye giren bireylerimizi daha iyi eğitim almaları konusunda yönlendiriyoruz ve destekliyoruz.

-Bu oldu yani

-Teşekkürler “Eğitim Jeti” ne hoş geldiniz.